Wydruki


epson_stylus_photo_r3000_web.png.nac_.pngPrzygotowanie fotografii do wydruków i wydruki na drukarce EPSON Stylus Photo R3000.

Reputacja marki Epson zyskana dzięki doskonałej jakości wydruków fotograficznych z użyciem atramentów UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta, to gwarancja, że każdy kolejny wydruk będzie wierną kopią oryginału. Dzięki trzem gęstościom czerni, atramenty te zapewniają bezkonkurencyjne odwzorowanie skali szarości – tak ważne zarówno w wydrukach kolorowych, jak i czarno-białych. W zależności od użytego nośnika, drukarka automatycznie stosuje standardową czerń fotograficzną lub czerń matową wraz z jasną czernią i czernią bardzo jasną, tworząc naturalne, czarno-białe obrazy. Oprócz poprawy balansu szarości i wyeliminowania przebarwień, takie połączenie czarnych atramentów tworzy bardziej wyrównany i naturalny zakres tonalny, idealny do portretów.
Drukowanie zawsze jest realizowane przy użyciu oryginalnych atramentów Epson UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta i w oparciu o profile ICC. Optymalizacja rozdzielczości do 5760 x 1440 dpi.
Nie masz jeszcze przygotowanego pliku do wydruku? Nie przejmuj się, przynieś to co masz a ja przygotuję to do najwyższych standardów.

Zakres wielkości możliwy do realizacji, do wielkości A3+ na dowolnych nośnikach, w tym na papierach artystycznych klasy Baryt i FineArt takich firm jak Harman by Hahnemule, Ilford czy Epson.

Kolorowe wydruki dowolnych obrazów i opisów na płytach CD/DVD.