O-mnie

          Fotografią zajmuję się od około 30 lat. Jest ona mają wielką pasją i sposobem na życie. W pewnym momencie zacząłem patrząc na świat przez obiektyw i od tego czasu pragnę rozwijać się jako fotograf.
Najbardziej fascynuje mnie fotografowanie ludzi – zatrzymywanie ich emocji w niezwykłych miejscach. Dlatego specjalizuję się w reportażu ślubnym. Ale z równą przyjemnością angażuję się w portrety i tematy komercyjne. Dbam o harmonię balansując między światłem, emocjami i techniką fotografowania, po to, by opowiedzieć Wasze najpiękniejsze historie. Zdobytą wiedzę i doświadczenie bardzo chętnie przekazuję innym poprzez indywidualne szkolenia i liczne warsztaty grupowe. Jestem zafascynowany swoją pracą i nie wyobrażam sobie siebie dzisiaj bez fotografowania. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z wielką ekscytacją, wkładając całe serce i umiejętności, by efekt końcowy był wyjątkowy i zachwycał. Mam nadzieję, że moje prace to odzwierciedlają, dlatego zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio i do wspólnego kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

„Doskonała współpraca z fotografem. Profesjonalne podejście przy pracy zarówno z dziećmi, z ludźmi młodymi jak i tymi w wieku „dojrzałym”. To zresztą widać w dorobku zawodowym prezentowanym w Internecie, na wystawach jak targach. Obok profesjonalnego podejścia do pracy imponują artyzm i niebanalne wykonanie fotografii z których wiele to „dzieła sztuki”

Krystyna

„Jestem naprawdę pod wrażeniem. Profesjonalne fotografie dzięki którym każdy uchwycony moment wygląda jak w bajce. Niektóre fotki mamy zrobione jak obrazy. Fotograf naprawdę zna się na swojej pracy i bardzo milo i sympatycznie się z nim współpracuje. Szczerze polecam!”

Katarzyna

„Wojciech Witkowski to profesjonalista w każdym calu. Z chwilą kiedy zobaczyliśmy jego zdjęcia ślubne po raz pierwszy, wiedzieliśmy już że to jest ta osoba. Zdjęcia ukazują emocje, uczucie dwóch bliskich sobie osób. Oglądając własne fotografie z tego jakże ważnego dla Nas dnia, towarzyszą nam łzy wzruszenia i uśmiech na twarzach. Polecamy każdej Młodej Parze współpracę z Panem Wojtkiem. „

Mirek

„Kilka miesięcy przed ślubem, dokonując wyboru fotografa od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że będzie nim Pan Wojtek. Człowiek – artysta, pełen pasji i zamiłowania do swojej pracy. Oryginalne, niestandardowe i bardzo naturalne zdjęcia, które zobaczyliśmy, sprawiły, że w naszych głowach mieliśmy tylko jedną myśl: „Ja też chce mieć tak piękne zdjęcia”.
Fotografie Pana Wojtka kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia.
Nie są przerysowane, podkoloryzowane w programie, są naturalnie piękne!
Pan Wojtek tworzy ze swoimi „modelami” swoistego rodzaju więź, dzięki której czuliśmy się nieskrępowani, tak jakbyśmy znali się już od paru lat. Udziela cennych wskazówek, ma bardzo dużo cierpliwości, poświęca 100% czasu i uwagi, aby zdjęcia były wyjątkowe.
Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych.
Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Pana pracy, powiedzielibyśmy: MISTRZOSTWO!
Bardzo dziękujemy !! :)”

Paulina

„Świetny fotograf. Umie opowiadać zdjęciami historie, niemalże jakby oglądało się film.”

Karol

„Wspaniały fotograf, profesjonalny. Ma bardzo dobry sprzęt. Do zlecenia podszedł biorąc pod uwagę nasze potrzeby, wysłuchał i zrobił zdjęcia jeszcze lepsze niż te, których się spodziewaliśmy. Są przepiękne, artystyczne, z duszą, po prostu wspaniałe. Wybraliśmy dodatkowo także album, który dla nas przygotował. Jest bardzo elegancki i wszyscy nam zazdroszczą.. ;)”

Urszula

„Wspaniały fotograf z zamiłowania. Ma niesamowite wyczucie w tym, co robi.”

Marianna

„to zdjęcia absolutnie wciągające, nie da się ich odzobaczyć!”

Dorota

„We had a fantastic photo service by him, great professional and a very nice guy! We thank you so much for the very beautiful photos at our daughter holy Communion!!
Tłumaczenie: Mieliśmy fantastyczną fotograficzną obsługę przez niego, świetnego profesjonalistę i bardzo miłego gościa! Bardzo dziękujemy za bardzo piękne zdjęcia naszej córki, komunii świętej !!”

Marco

„Już kilkukrotnie było mi dane skorzystać z usług Wojtka i za każdym razem po odbiorze zdjęć była radość jak u dziecka. Nie dość że przemiły człowiek to jeszcze taki profesjonalista! Z czystym sumieniem polecam bo współpraca z takim fotografem to sama przyjemność! Zdjęcia są tak ostre, że mucha nie siada! A przez ich różnorodność są później na wszelkie sposoby wykorzystywane! Brawo Wojtek! Pozdrawiam i do zobaczenia przy następnej okazji!”

Gosia

„Wojtek, dziś udowodniłeś, że nic poza okiem u fotografa się nie liczy. Dziękuję”

Rafał

„Gorąco polecam! Wspaniałe zdjęcia, pełen profesjonalizm i świetna współpraca. Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz bez wahania wybraliśmy właśnie Pana Wojtka. Oddaje nie tylko zdjęcia…pozwala wrócić i przeżywać te chwile jeszcze raz.
Serdecznie dziękujemy!”

Agnieszka

„Wspaniały!”

Natalia